همانطور که به MWC 2018 نزدیک می‌شویم تنش بین طرفداران و سازندگان گوشی های هوشمند بالا می‌گیرد و به دنبال آن شایعات فراوانی در اینترنت منتشر می‌شوند که برخی صحیح و برخی اشتباه خواهند بود. امسال شیاؤمی در بیشتر مراسم رونمایی گوشی ها حضور خواهد داشت ولی به گفته مدیر عامل این کمپانی معرفی های بزرگی از طرف آن ها صورت نمی‌گیرد.

    این بدان معنی است که Mi 7 و یا Mi Max 3 ای وجود نخواهد داشت. اما شایعاتی وجود دارند که قرار است آپدیت هایی برای Mi Mix 2S منتشر شود. همچنین خبر های جدیدی از چیپ ست Surge S2 به دست خواهد رسید. مشخص است که شیاؤمی قرار است در آینده دستگاه ها و گوشی های جدیدی را معرفی و منتشر کند. کنار گذاشتن مراسم ها و جشنواره های بزرگی مانند MWC حرکت جسورانه ای است که شیاؤمی به آن اقدام کرده است. خبر ها از آن است که در این مراسم HDM برای نوکیا برنامه های بزرگی چیده است و معرفی های جالبی از طرف آن ها داریم.

    تاکنون گفته شده که Mi 7 چیپ ست Snapdragon 845 را خواهد داشت. از دیگر مشخصات آن هم ۸GB RAM و صفحه نمایش ۵٫۶۵ اینچی +FullHD است. همچنین دوربین ۱۶MP dual هم برای عکس برداری در این گوشی حضور دارد. شایعه شده که این گوشی در ورژن پلاس پنل ۶٫۰۱ اینچی OLED را دارد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آلفا باکس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس