گوگل در ماه گذشته اعلام کرد که قابلیت لنز خود را پس از اتمام مدت زمان چند‌ماهه انحصار آن برای پیکسل‌ها، برای تمام کاربران اندروید و ios از طریق برنامه Google Photos ارائه خواهد کرد. امروز این ادغام نهایتا با بروزرسانی برای برنامه Photos در پلی‌استور، انجام خواهد‌شد.

    با استفاده از لنز، می‌توانید از عکس یک بیزنس‌کارت مخاطب ایجاد کنید و یا از مکان‌های معروفی که عکسشان را گرفته‌اید اطلاعات بیشتری دریافت کنید. این بخاطر این است که لنز می‌تواند آنچه که به‌آن می‌نگرید را درک کند و بیشترین اطلاعات را از آن بکشد. به‌زودی پشتیبانی آن برای تشخیص حیوانات و گیاهان تقویت خواهد‌شد تا به عنوان مثال بتواند نژاد‌های مختلف سگ را از هم تفکیک کند.

    با انتشار این برنامه در امروز، کاربران اندروید می‌توانند گوگل لنز را امتحان کنند تا کارهایی مانند ایجاد مخاطب از یک بیزنس‌کارت و یا بدست آوردن اطلاعات بیشتر از مکانی معروف، را بدست آورند. برای شروع، اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه Google Photos برای اندروید را دارید: https://t.co/KCChxQG6Qm

    نسخه ios نیز بزودی عرضه خواهد‌شد: pic.twitter.com/FmX1ipvN62

    -Google Photos (@googlephotos) march 5, 2018

    همانطور که در تویت درج شده در بالا می‌بینید، گوگل می‌گوید که لنز هنوز در مرحله “عرضه بزودی”برای Photos در ios قرار دارد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آلفا باکس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس