این شرکت با بازار اسپیکر‌های کامپیوتر‌های‌خانگی غریبه نمی‌باشد، اما به‌نظر می‌رسد این‌بار آنها محصول متفاوتی تولیدکرده‌اند. اسپیکر G560، اسپیکری مخصوص گیمینگ برای رایانه‌های‌خانگی می‌باشد.

  G560 شامل دو بلند‌گوی اصلی و یک ساب‌ووفر(subwoofer) می‌باشد، ولی کارایی اصلی این اسپیکر به علت تکنولوژی همگام‌سازی‌نوری فوق‌العاده آن می‌باشد، که از تکنولوژی همگام‌سازی نوری شرکت Razer  الهام‌ گرفته‌شده‌است. G650 چهار ناحیه‌نوری دارد که به کاربر این امکان را می‌دهد که تمام‌سطح میزخود را با نورهای دلخواه خود نورپردازی کند. همچین کاربر می‌تواند دستگاه جدید خود را با دستگاه قبلی خود از همین‌سری هماهنگ‌کند.

   

  البته LogiTech برروی تعدادی نرم‌افزار جانبی برای G560 کار می‌کند، تا بتواند انتخاب‌های بیشتری را به کاربر برای نوردهی محیط ارائه‌دهد. این شرکت همچنین درحال مذاکره با شرکت های‌بازی‌سازی برای اسفاده از این تکنولوژی در بازی‌ها می‌باشد. این تکنولوژی می‌تواند رنگ‌ها را بصورت خودکار از صفحه‌نمایش شناسایی‌کرده و تجربه بهتری برای کاربر، بدون نیاز به تجهیزات زیاد به‌ارمغان بیاورد. LogiTech حتی پا را یک گام فراتر گذاشته و به بازی‌باز این امکان را می‌دهد که بخش های خاصی از صفحه‌نمایش خود را برای نور‌پردازی شخصی‌سازی کند. برای مثال; شما می‌توانید در بازی Overwatch یک ناحیه نوری را در گوشه صفحه برای آیکون Overwatch ultimate ability در‌نظربگیرید تا هنگامی که نوار آن پر و قابل‌استفاده شد با تغییر نور به شما اطلاع‌دهد.

   

  خبر جدید دیگر از این شرکت ارائه ورژن جدیدی از کیبورد گیمینگ G413 به نام G513 می‌باشد. آنها در این ورژن بجای استفاده از یک نوار LED رنگی در پشت کیبورد از تکنولوژی همگام‌سازی‌نوری RGB استفاده کرده‌اند و محل قرارگیری دست در بخش پایینی آن‌را از مواد جدید ساخته‌اند که راحتی بیشتری را در اختیار کاربر قرارمی‌دهد. همچنین در این کیبورد دو حالت مختلف برای استفاده وجود دارد: حالت Rumor_G tactile، که هنگام فشردن دکمه‌ها به شما عکس‌العمل فیزیکی می‌دهد، و حالت Rumor _ G linear که کار با آن راحت‌تر از حالت tactile است.

  هر دومدل در ابتدای آوریل در دسترس خواهندبود که قیمت مدل جدید به تنهایی ۱۴۹٫۹۹ دلار خواهد‌بود، که همراه با اسپیکر به ۱۹۹٫۹۹ دلار نیز می رسد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آلفا باکس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس