به تازگی بروزرسانی جدیدی برای نسخه ویندوز اینستاگرام منتشر شده که قابلیت‌های جدیدی را به آن اضافه می‌کند، اما گزینه نصب برای نسخه موبایل سیستم عامل ویندوز برداشته شده است. اینستاگرام برای نسخه دسکتاپ ویندوز ۱۰ همچنان در دسترس می‌باشد.

    بجای خود برنامه اینستاگرام، کاربران موبایل ویندوز ۱۰ می‌توانند از وبسابت اینستاگرام بر روی مرورگر Edge استفاده کنند (Instagram.com). نسخه وبسایت اینستاگرام به کاربران اجازه می‌دهد که عکس‌هایشان را پست کنند، بر روی عکس‌ها فیلتر بگذارند و استوری‌های خود را قرار دهند. از آنجایی که کاربران دسکتاپ ویندوز ۱۰ همچنان به برنامه اینستاگرام دسترسی دارند، این تغییر آنچنان به چشم نمی‌آید.

    کاربران ویندوز حدود ۶ سال منتظر انتشار یک برنامه برای اشتراک گذاری عکس و فیلم ماندند. فیسبوک که صاحب اینستاگرام می‌باشد فکر نمی‌کرد که بازار ضعیف گوشی‌های ویندوز بتواند باعث توسعه اینستاگرام باشد. وقتی که کاربران دلایلی را برای نخریدن گوشی‌های ویندوز منتشر می‌کردند، نام برنامه اینستاگرام در آن به چشم می‌خورد. بالاخره در سال ۲۰۱۶ نسخه بتای اینستاگرام برای ویندوز موبایل منتشر شد که در ویندوز ۱۰ کمی محدودتر بود. هم اکنون اینستاگرام بطور کلی از نسخه ویندوز ۱۰ موبایل حذف شده است و باید ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آلفا باکس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس