از زمانی که اپل اولین بار اپل‌واچ را عرضه کرد، به توسعه دهندگان شخص ثالث اجازه نمی‌داد که فیس‌های سفارشی خود را برای این دستگاه ایجاد و منتشر کنند. با توجه کد کشف شده توسط ۹to5Mac در اخرین نسخه‌ی سیستم عامل توسعه‌دهندگان این دستگاه، این روند ممکن است تغییر کند.

    کد کشف شده توسط ۹to5Mac در WatchOS 4.3.1، شامل برخی نکات در مورد آنچه که در بروزرسانی‌های آینده ارائه خواهد شد، می‌شود، مانند هشدار برای برنامه‌های قدیمی، علاوه بر یک پیام ورود به سیستم که انتظار می‌رود “این قسمت همان جایی باشد که در آن فیس‌های شخص ثالث قابل اجرا و ایجاد باشند. ” این فقط یک فرضیه است، اما به نظر می رسد که اپل می‌تواند اجازه دهد که توسعه دهندگان در آینده فیس‌های خود را ایجاد کنند. هیچ نشانه ای از اینکه اپل چه زمانی این ویژگی را ارائه می‌دهد و یا اینکه اصلا قرار است که چنین اتفاقی رخ دهد یا خیر وجود ندارد، اما به نظر می‌رسد که این‌کار گامی در مسیر درست برای کسانی باشد که از گزینه های فعلی خسته شده اند.

    اپل در سال گذشته در کنفرانس توسعه‌دهندگان جهانی در سال ۲۰۱۷ نسخه‌ی فعلی WatchOS را منتشر کرد و انتظار میرود که WatchOS 5 در ۴ دسامبر سال جاری در WWDC رونمایی شود.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آلفا باکس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس