آمازون با به روز رسانی برنامه موبایل خود قسمتی تحت عنوان خرید بین‌المللی (International Shopping) به آن اضافه می‌کند که خرید محصولات از خارج از کشور را برای مشتریان بین‌المللی راحت‌تر می‌کند.

    کاربران حالا می‌توانند در برنامه آمازون با ۵ زبان مختلف اسپانیایی، انگلیسی، چینی، پرتغالی و آلمانی به جستجوی محصولات مورد نظر خود بپردازند و قیمت‌ها بر اساس ۲۵ واحد پول محلی به نمایش درمی‌آیند. هدف از ارائه این به روز رسانی جستجوی راحت‌تر محصولات و سفارش محصولات از خارج از کشور است. آمازون قصد دارد زبان‌ها و واحدهای پولی بیشتری به برنامه اضافه کند.

    کاربران همچنین می‌توانند محصولاتی را که برای کشور آن‌ها قابل دسترس هستند را فیلتر کنند. قیمت‌ها، هزینه‌های حمل و نقل و عوارض واردات همگی در برنامه نمایش داده می‌شوند. آمازون می‌گوید که با خدمات پستی نیز همکاری می‌کند تا خریداران راحت‌تر بتوانند اجناس خود را دریافت کنند.

    اگرچه این به روز رسانی احتمالاً بیشتر برای کشورهایی مفید خواهد بود که سایت آمازون محلی خود را ندارند، اما تسهیل خرید برای مشتریان در کشورهایی مانند ژاپن یا انگلیس هنوز هم می‌تواند سودمند باشد. مجموعه محصولاتی که در آمازون آمریکا در دسترس قرار دارند همیشه در کشورهای دیگر به فروش نمی‌رسند.

    این به روز رسانی برای نسخه‌های اندروید و آی او اس در گزینه جدید کشور و زبان (Country and Language) در منوی تنظیمات برنامه اضافه می‌شود. متأسفانه، این ویژگی جدید فعلاً به برنامه موبایل محدود خواهد بود. مشتریانی که از طریق سایت اقدام به خرید می‌کنند، فیلتر کردن محصولات، تبدیل قیمت‌ها و تغییر زبان را همچنان باید به صورت دستی انجام دهند.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آلفا باکس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس