توییتر اعلام کرده است که در ماه جاری شفافیت حریم خصوصی و تنظیمات آن را در این پلتفرم افزایش خواهد داد. به عنوان یک گام اولیه، خط مشی حفظ حریم خصوصی جدیدتر و ساده تری را برای خواندن به شما  ارائه می‌کند. این تغییرات به کاربران امکان کنترل بهتر اطلاعات خود را می دهد. توییتر در سیاست‌های حفظ حریم خصوصی لینک هایی اضافه کرده است که به کاربران اجازه می دهد به راحتی به قسمت هایی از تنظیمات حساب خود که می خواهند آن را تغییر دهند، پرش کنند.

    دیمین کی‌ران، مدیر امنیت اطلاعات توییتر، گفت:

    در سراسر تنظیمات حریم خصوصی و امنیت شما لینک‌های مستقیمی بافته شده است، که در هر زمانی که به توییتر وارد می‌شوید به آن دسترسی پیدا خواهید کرد. در اینجا شما می توانید ببینید که چه داده‌هایی را توییتر به حساب شما ارتباط داده است و شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آن را به اشتراک بگذارید یا نه. با گذشت زمان، یاد می‌گیریم که چگونه افراد از این کنترل‌ها استفاده می کنند، ما همچنان برای بهبود این تنظیمات و توییتر به عنوان یک اصل کلی ادامه خواهیم داد.

    این شرکت اعلام کرد که سیاست حفظ حریم خصوصی جدید در تاریخ ۲۵ مه در سازمان تنظیم مقررات اطلاعات آلفا باکس اروپا (GDPR) به اجرا در می آید، اما این سیاست جدید نه فقط به کاربران در آلفا باکس اروپا بلکه در سطح جهانی هم  اختصاص داده خواهد شد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آلفا باکس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس