به گزارش وب سایت ۹to5Mac اکنون کاربران اسنپ چت می‎توانند پیام‎هایی که فرستاده و هنورز باز نشده را حذف کنند. این شرکت قصد دارد تا این ویژگی را برای برخی از افراد از امروز در دسترس قرار دهد و سایرین باید ظرف چند هفته آینده آن را در اختیار داشته  باشد.

    برای حذف یک پیام فرستاده شده، به سادگی روی رسانه ای (متن، صدا، عکس، و غیره) که می‎خواهید  از آن خلاص شوید را لمس کنید و نگه دارید. سپس یک پیام پاپ آپ ظاهر می‎شود که آیا می‎خواهید این پیام حذف شود یا خیر. فقط روی بله ضربه بزنید و محتوای مورد نظر ناپدید می‎شود. فردی که پیامی‎را به آن ارسال کردید، همچنان یک اعلان دریافت می‎کند که چیزی به آنها فرستاده و حذف شده است، اما تا زمانی که پیام هرگز در وهله اول باز نشده باشد، آنها نمی‎دانند محتویات آن چه بوده است.

    اسنپ چت همچنین اعلام کرده است که نسل دوم عینک هوشمند این شرکت در آمازون در دسترش قرار دارد. در مقایسه با محصول اصلی، عینک جدید باریکتر است، میتواند عکس بگیرد و در برابر آب مقاوم است. عینک‎های نسل دوم  Spectacles به طور انحصاری بر روی Spectacles.com عرضه شده است، اما می‎توان آنها را از آمازون خریداری کرد و به مدل قدیمی‎تر که در خرده فروش‎های آنلاین نیز موجود است، دسترسی پیدا کند.

    اگر می‎خواهید یکی از این عینک‎ها را بدست آورید، عینک‎های جدید اسنپ چت  در آمریکا با ۱۴۹ دلار عرضه می‎شود و در همان سه رنگی که شما می‎توانید از به طور مستقیم از اسنپ چت دریافت کنید: onyx moonlight، sapphire twilight و ruby daybreak.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت آلفا باکس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس